Pro správnou funkčnost těchto stránek používáme soubory cookies (více informací zde). Kliknutím na tlačítko “Souhlasím” souhlasíte s jejich užitím (více informací zde).

Informace o vývoji nového produktu – trubky a spojky pro dvoutrubkové zachytávače

Společnost TOPWET již několik let vyrábí a dodává na trh 2-trubkové sněhové zachytávače. Rozhodli jsme se proto vyslyšet požadavky zákazníků, abychom zachytávače dodávali včetně příslušných trubek.

Aby byla linie trubek rovná a současně byly trubky zajištěny proti pohybu, vyvíjíme speciální přesuvnou spojku. Požadavkem je co nejjednodušší montáž na stavbě. Spojky jsou navrženy se dvěma maticemi, ve kterých jsou předpřipravení dva nerezoví červíci o závitu M8 pro rychlé dotažení pomocí imbusového klíče, jak můžete vidět na přiložené fotografii.

Trubky i spojky jsou plánovány žárově pozinkované z důvodu odolnosti proti povětrnostním vlivům, jimž budou na střechách vystaveny.

Budeme ze strany zákazníků rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu či námět ohledně navrhovaného technického řešení a současně děkujeme všem zákazníkům za podporu a předešlou zpětnou vazbu k našim produktům. Těšíme se na další spolupráci.